Czy Twoja firma działa w pełni sprawnie?

Firma, którą określamy mianem sprawnie działającej, wyróżnia się na tle pozostałych przedsiębiorstw kontrolowanym zarządzaniem, porządkiem, a także brakiem chaosu komnikacyjnego na każdym jej szczeblu. Aby osiągnać takie rezultaty należy w przedsiębiorstwie wprowadzić odpowiednie rozwiązania informatyczne. Na jaki system informatyczny się zdecydować?

Od kilku lat włąściciele dużych i mniejszych firm zarządzanie firmą powierzają profesjonalnym systemom klasy CRM, które umożliwiają automatyzację i lepsze zorganizowanie procesów sprzedażowych i marketingowych. Wprowadzenie w życie naszej firmy systemu takiej klasy w widoczny sposób poprawia organizację pracy każdego działu począwszy od sprzedaży aż do stanowisk kierowniczych. Najnowsze systemy CRM w pełni dopasowują się do potrzeb i stylu działania danego przedsiębiorstwa – teraz możemy zarządzać naszą firmą na każdym urządzeniu przenośnym laptopie, tablecie czy smartfonie.

CRM Poznań to hasło, które skieruje nas do strony firmy Integris zajmującej się wdrażaniem innowacyjnych systemów informatycznych w przedsiębiorstwach już od 17 lat. Jednym z najnowyszch produktów oferowanych przez firmę jest zintegrowany system Microsoft Dynamics CRM 2015, który dzięki sprawnemu zarządzaniu danymi pozwala poprawić działanie firmy na kilku podstawowych jej obszarach: sprzedaży, marketingu, obsłudze klienta. Dzięki wprowadzeniu systemu CRM dział sprzedaży może sprawniej zarządzać rejestracją działań, a także kontaktami z klientem. Automatyzacja procesów znacznie ułatwia pracę pracowników firmy, ponieważ inteligentny system CRM umożliwia tworzenie złożonych baz danych, a także raportów i wykresów, dzięki którym zyskujemy informacje o naszych obecnych oraz potencjalnych klientach.

Microsoft Dynamics usprawnia także procesy zarządzania pracownikami oraz zespołem sprzedaży. W kwestii działań marketingowych inteligentne systemy zarządzania umożliwiają planowanie kampanii marketingowych, tworzenie i zarządzanie listami markitengowymi a także automatyzację przebiegu kampanii, zaawansowane raportowanie działań marketingowych w ramach kampanii, co bez wątpienia wpływa na rentowność przeprowadzanych przez naszą firmę kampanii.

Korzyści z wprowadzenia systemu CRM ponoszą także klienci, którzy obsługiwani są w profesjonalny sposób, ponieważ system umożliwia dostosowanie oferty idealnie do ich osobistych potrzeb. Bez wątpienia wprowadzenie wysokiej klasy systemu CRM podniesie także funkcjonalność wewnątrz firmy i ułatwi komunikację między pracownikami. Wszystkie osoby pracujące w firmie będą nie tylko zintegrowane ze sobą poprzez wspólne kalendarze i listy działań, ale także w szybszy sposób dotrą do firmowej korespondencji, mediów społecznościowych oraz wszelkich niezbędnych danych.