Szybka randka – czyli jak znaleźć miłość

Bycie w związku to nie lada wyzwanie. Wie o tym, każdy kto kiedykolwiek współtworzył z drugą osobą trwałą, solidną relację. Niemniej jednak – szczególnie w ostatnich latach – popularność związków bardzo rośnie. Jeszcze jakiś czas temu modne było z kolei bycie tak zwanym singlem. Jak jest dzisiaj? Warto budować solidne fundamenty związku? A może lepiej prowadzić wygodne, samotne życie bez przysłowiowej drugiej połówki? Okazuje się, że zdania bywają podzielone, jednak wcześniej czy później każdy rezygnuje z bycia singlem na rzecz stworzenia bliższej relacji. Jest to uwarunkowane nie tylko genetycznie, ale również kulturowo i społecznie. Potrzeba bliskości i bezpieczeństwa – nawet za cenę tak zwanej wolności – bywa po prostu silniejsza. Nie jest to oczywiście nic złego, a sam związek – budowany w oparciu o miłość i troskę – może okazać się naprawdę najlepszą rzeczą w całym naszym życiu.

 Plusy bycia singlem

Jeśli chodzi o imprezy dla singli Poznań oraz każde inne duże miasto zaproponuje nam ciekawe wydarzenia, w których warto wziąć udział. Często bywa tak, że to właśnie poszukiwanie idealnej połówki wydaje się nam najbardziej atrakcyjne. Udział w szybkich randkach, wyjazdy zagraniczne, brak zobowiązań… To na pozór istotne elementy cenione przez wspomnianych już wcześniej singli. Niemniej jednak życie w samotności bywa atrakcyjne wyłącznie przez chwilę. Prędzej czy później okazuje się, że wygodne odosobnienie zaczyna nam coraz częściej przeszkadzać. Mniej lub bardziej świadomie zaczynamy mieć nadzieję na to, że w końcu spotkamy wymarzonego partnera czy idealną partnerkę. Warto zatem wiedzieć, że swojemu szczęściu można w interesujący sposób pomóc.

Szybka randka Poznań i nie tylko

Jeśli chodzi o tak zwane szybkie randki Poznań organizuje je od lat. Szybka randka cieszy się zresztą sporą popularnością także w Warszawie i Krakowie, gdzie tego typu wydarzenia pojawiają się stosunkowo regularnie. Na czym polega szybka randka? Grupa ludzi spotyka się w ustalonym przez organizatora miejscu. Czas na rozmowę z jedną osobą to zaledwie kilka minut. Przez całą imprezę rozmawiamy zatem z każdym, by pod koniec wybrać w specjalnej ankiecie te osoby, które najbardziej przypadły nam do gustu. Jeśli nasza sympatia także zaznaczy nas w ankiecie, otrzymujemy jej dane kontaktowe, by umówić się na tradycyjne spotkanie w dowolnym miejscu i o dowolnym czasie.

Bycie w związku

Warto oczywiście podkreślić, że każdy związek ma swoje wzloty i upadki. Bycie singlem bywa męczące, jednak bycie w relacji z drugim człowiekiem także ma swoje minusy. Rzecz w tym, by pewne trudności przezwyciężać, ponieważ tylko w taki sposób jesteśmy w stanie odpowiednio pielęgnować związek. Warto również pamiętać, że romantyczna randka może dotyczyć także osób z wieloletnim stażem. Długi spacer, wyjście do kina czy teatru. Nawet proste rozwiązania są w stanie umocnić związek, naprawić relację, wprowadzić między dwie osoby nieco świeżości. Warto o tym pamiętać.