Szampony loreal

Już od kilku sezonów jedną z najmodniejszych fryzur są idealnie gładkie i lśniące włosy. Niestety niewiele z nas może pochwalić się naturalnie grubymi i gładkimi pasmami. Moda na proste włosy zapoczątkowała nowe trendy w stylizacji – stosowanie prostownic, a także kosmetyków wygładzających. Niestety takie zabiegi nie służą naszym włosom, ponieważ zbytnio je obciążają lub nie gwarantują długotrwałego efektu. Na szczęście eksperci marki L'Oreal stworzyli serię komesetyków Expert Liss Unlimited, która w intensywny sposób wygładza włosy niezdyscyplinowane, dzięki czemu jeszcze dłuzej możesz cieszyć się prostymi i błyszczącymi pasmami, bez względu na warunki atmosferyczne.

Tak jak pozostałe szampony loreal, także produkt z serii Expert Liss Unlimited jest kosmetykiem kompleksowo rozwiązującym problem z włosami niezdyscyplinowanymi, potrzebującymi dodatkowej uwagi. Dzięki szamponowi włosy puszące, kręcące się i suche stają się dogłębnie odżywione, nawilżone i perfekcyjnie wygładzone. Jak podkreślają ekspercji marki L'Oreal, częstą przyczyną puszących się włosów jest ich niedostateczne odżywienie, dlatego też wszystkie produkty z serii Unlimited zostały wzbogacone o Pro-Keratynę oraz olejek z kukui i wiesiołka, które wygładzają strukturę włosów i zapobiegają ich przesuszeniu. Aby uzyskać optymalne efekty warto uzupełnić kurację wygładzającą także o odżywkę i maskę do włosów. Odżywka L'Oreal Expert Liss Unlimited wzbogacona jest dodatkowo o Keratinoil Complex, czyli płynną keratynę znaną ze swoich właściwości silnie wygładzających. Z kolei Pro-Keratyna, która zawarta jest w każdym produkcie z serii Liss Unlimited, odbudowje uszkodzoną strukturę włosa sprawiając, że włosy stają się podatne na stylizację, wygładzone, a także odbudowane od wewnątrz. Podobny efekt gwarantuje intensywnie wygładzająca maska do włosów, która dzięki silne skoncentrowanym składnikom odżywiająco-wygładzającym zapobiega puszeniu się włosów nawet przy 80% wilgotności powietrza, dzięki czemu, nawet przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych nie musisz martwić się o wygląd swoich włosów. Zawsze będą one jedwabiście wygładzone.

Dopiero tak dogłędnie odżywione włosy mogą zostać poddane pozostałym zabiegom stylizacyjnym, takim jak suszenie i prosowanie. Zanim jednak do nich przystąpimy warto zabezpieczyć nasze włosy przez wpływem gorącego powietrza za pomocą wygładzającego kremu termicznego L'Oreal Expert Liss Unlimited. Jest to produkt niezbędny osobom borykającym się z problemem puszących się, zniszczonych włosów. Dzięki niemu nie musisz rezygnować ani z prostownicy, ani z szuszarki, ponieważ produkt idealnie zabezpiecza włosy przed wpływem wysokiej temperatury, a także dodatkowo pod jej wpływem z kremu termicznego uwalniają się składniki aktywne, które dogłębnie wygładzają i odbudowują zniszczone włosy.

Produkty z serii Expert Liss Unlimited gwarantują efekt perfekcyjnego wygładzenia już po 4 dniach stosowania. Włosy przestają się puszyć, są podatne na stylizację i błyszczą zdrowym blaskiem!