Jak zorganizować idealny jubileusz ślubu?

Nie tylko przyjęcie weselne jest emocjonującym dla całej rodziny wydarzeniem. Coraz więcej par hucznie świętuje także jubileusze i rocznice ślubu. Przyjęcia te, w zależności od upodobań danej rodziny, przyjmują różny kształt, od dużych imprez do skromnych przyjęć domowych. Warto wybrać opcję, która jest najbliższa naszym oczekiwaniom.

 Miejsce uroczystości

Kiedy już zdecydujemy, czy na uroczystość zapraszamy dziesięć czy dwadzieścia kilka osób możemy przystąpić do wyboru odpowiedniego miejsca. Jeżeli należymy do domatorów, może warto zorganizować skromne przyjęcie w naszym rodzinnym gniazdku. Plusem wyboru takiego rozwiązania są niższe koszty, jednak warto pamiętać, że to na nas spadnie obowiązek organizacji posiłków, a także dekoracji. Jeżeli więc pragniemy bardziej cieszyć się tym dniem, niż go organizować, doskonałym pomysłem będzie wynajem sali lub restauracji. Hotel Wieniawa w Lesznie oferuje kompleksową organizację imprez okolicznościowych, dzięki czemu nie musimy stresować się, że w trakcie tego wyjątkowego wieczoru czegoś nie dopilnujemy. Restauracja Wieniawa oferuje wykwintne dania kuchni polskiej i europejskiej, dlatego z pewnością stworzymy menu dopasowane idealnie do podniebienia naszych gości.

Dodatkowo pobyt w hotelu będzie dla gości miłym wrażeniem estetycznym, ponieważ mieści się on w zabytkowej XVII-wiecznej kamienicy położonej w samym centrum miasta, blisko ratusza. Dla gości z daleka w miejscowości Leszno noclegi także się znajdą. Hotel oferuje bowiem pięknie wyposażone pokoje, które pozwolą zregenerować się po intensywnie spędzonym wieczorze.

Prezenty i atrakcje

Dla gości, oprócz smacznych i pięknie wyglądających dań, oraz wyrafinowanych alkoholi zorganizować możemy dodatkowe atrakcje. Zadbajmy o piękną estetykę przestrzeni, rozproszone światło, świece i kwiaty. Jeżeli na uroczystości pojawią się dzieci może warto wypożyczyć fontannę z czekolady? Pomyślmy także o tańcach i muzyce. W takim dniu, zapewne wszyscy będą się świetnie bawić.

Jeżeli to my organizujemy jubileusz dla naszych bliskich musimy pomyśleć także o odpowiednim prezencie. Dużym zainteresowaniem cieszą się zakupy weekendowych wycieczek dla jubilatów, a także karnety na kursy, np. kurs tańca., czy wizyty w spa. Zawsze miłym prezentem są zdjęcia, złożone w formie klasycznego albumu lub elektronicznej ramki. Jeżeli dobrze znamy parę możemy kupić dla nich właśnie to, czego potrzebują, np. porcelanowy serwis do kawy.